Kimiz ?

Fikir Yolum İnternet ve Multimedya Hizmeti ve Yazılım Desteği konularında hizmet veren bir firmadır. Sedat ÜZMEZ tarafından kurulmuştur. Türkiye'de internet ve bilgisayar teknolojisinin yerleşme sürecinde küçük, orta ve büyük ölçekli sayısız firmaya hizmet ve destek veren Fikir Yolum, bu firmalara teknoloji ve internet reklamları konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Fikir Yolum, proje çalışmalarını; müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak amacıyla, eğitim, hizmet ve destek olarak üç ayrı planda yapmaktadır. Yapılan çalışmanın içeriği ve proje sisteminin nasıl çalıştığına dair 'bilgilendirme', proje kontrolünü öğrenmek isteyen müşterilerine proje 'eğitimi' vermek ve işleyiş esnasında reklam 'desteği' sağlamak kaliteli hizmet planımızın temel başlıklarıdır.

Fikir Yolum; hizmet kalitesini arttırmak amacıyla, müşterileriyle, belirlenen aralıklarla toplantılar gerçekleştirmekte ve internet üzerinde reklam ve tanıtımlarının nasıl daha mükemmel hale gelebileceği konusunda müşterileriyle görüş paylaşımı ve fikir alışverişinde bulunmaktadır. Bu toplantılarda; proje istatistikleri ve tüm doneler ayrı ayrı değerlendirilip yapılacak çalışmalar ile hedeflenen kitleye en kısa zamanda, '0' hata ile ulaşmak amaçlanmaktadır.  

Fikir Yolum, internetin kurumsal kullanımı ve kuruma yarar sağlayabilecek tüm faktörler konusunda firmaları bilgilendirerek, kurumu potansiyel müşterileriyle bir araya getirmek üzere iddialı çalışmalar yapmakta ve sonuçlarını profesyonel metodlarla değerlendirerek kurumunyeni stratejiler geliştirmesine yardımcı olmaktadır. Amacımız, gelişen teknolojiyle birlikte, ölçek ayırt etmeksizin Türkiye'deki kuruluşlara konularımızla ilgili gerekli hizmeti kaliteli bir biçimde sunmaktır. Hizmetlerimizde kaliteyi arttırmak üzerine çalışmalarımız devam edecektir.

Ne Yaptık

Çalışanları uzmanlık alanları ile bir çok firmaya uzun dönemler hizmet etmiştir. Bu hizmetlerini belli firmalar bünyesinde bulundurmak yerine, herkesin ulaşabileceği ve değerlendirebileceği bir konuma getirmiştir. Web sayfalarından iç ve dış mekan tasarımlarına, kataloglardan, teknik illüstrasyonlara kadar sayısı belli olmayan bir çok çalışmaya imza atmıştır.

Adres:

Rüstempaşa mah. İstasyon cad. No33/b Sapanca - SAKARYA

Telefon:

+90 264 101 10 32

E-Posta:

info@fikiryolum.com

Twitter:

twitter.com/Fikiryolum

Facebook:

facebook.com/Fikiryolum